XXIX Niedziela Zwykła

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny, w którym szczególnie otaczamy modlitwą misje i misjonarzy. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.

Dzisiaj i w przyszłą niedzielę, przed kościołem, młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadza znicze. Nabywając znicze możemy wesprzeć działalność KSM w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30. Bezpośrednio po różańcu Msza św. W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W tygodniu, we wtorek przeżywamy uroczystość św. Jana Pawła II.

Pod chórem znajdują się przygotowane formularze z wypominkami listopadowymi i rocznymi. Prosimy o wyraźne wpisanie imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych, a przy rocznych wypominkach napisać godz. Mszy św., przed którą chcemy, aby byli wspominani nasi zmarli.

Dziękujemy za 7 ofiar indywidualnych przekazanych tradycyjnie lub drogą przelewu internetowego z ubiegłego tygodnia. Dziękujemy również za ofiarę indywidualną z okazji jubileuszu urodzin.

Referat Misyjny w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkch członków Róż Żywego Różańca na XXIII Diecezjalne Spotkanie Misyjne, które będzie miało miejsce w Pasierbcu, w sobotę 26 października o godz. 10.00.

W przyszłą sobotę o godz. 15.00  Msza św. dla seniorów, a następnie spotkanie w domu parafialnym.

• poniedziałek i czwartek o 19.15 – próby chóru,
  • piątek o godz. 18.30 KSM Junior, zapraszamy chętnych do wstąpienia w szeregi KSM z klas 7 i 8 szkoły podstawowej. 19.30 KSM na to spotkanie zapraszamy także młodzież ze szkoły średniej. Formacja w KSM-ie sprzyja rozwojowi dojrzałości chrześcijańskiej, a także wzrostowi i pogłębieniu wiary.
  • sobota o godz. 10.00 ministranci, zapraszamy na to spotkanie również chłopców, którzy chcieli by dołączyć do grona ministrantów. O godz. 11:00 DSM, zapraszamy na to spotkanie dziewczynki, które chciały by dołączyć do Dziewczęcej Służby Maryjnej, wspólnie wzrastać w relacji z Maryją.

Redakcja „Naszej Wiary” prosi o przesłanie zdjęć z wrześniowej modlitwy przy kapliczkach.

Ogłoszenie społeczne:

Zespół Szkół w Marcinkowicach zaprasza na darmowe zajęcia ogólnorozwojowe w zakresie sportu wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu nowosądeckiego w każdą środę od godziny 14.20 do 16.35, oraz czwartek od godziny 14.20 do 15.20. Zajęcia odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół oraz Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach.

Powiatowe Centrum Sportu serdecznie zaprasza na zajęcia taneczne z elementami gimnastyki dla dzieci w wieku: 5 do 8 lat od godziny 14.30 do 15.25 oraz 9 do 14 lat od godziny 15.30 do 16.25, w każdy czwartek miesiąca. Opłata za zajęcia taneczne wynosi 120 zł za osobę – miesięczny karnet; karnet lub jednorazowe wejście 30 zł za osobę.

Zapraszamy również kobiety, na zajęcia taneczne, w każdy piątek od godziny 20.15 do 21.15. Płatność za osobę 100 zł – miesięczny karnet lub jednorazowe wejście 25 zł za osobę. Więcej informacji na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest także do nabycia: „Kalendarz Sadowników, Rolników i Pszczelarzy”.

Poprzednia XXVIII Niedziela Zwykła