Czynny w godzinach :

Dom Parafialny im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Dom Parafialny im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, powstał z inicjatywy  ks. Józefa Babicza. Budowę domu rozpoczęto w 1990 r. natomiast w czerwcu 1991 r. kamień węgielny pod budowę domu poświęcił Ojciec św. Jan Paweł II, w czasie czwartej pielgrzymki do Ojczyzny.
Po 10 latach od rozpoczęcia budowy 15 października 2000 r. nastąpiła uroczystość poświęcenia Domu Parafialnego.
Na tę uroczystość przybyła matka ks. Jerzego, pani Marianna Popiełuszko.
Budynek służy całej parafii, można powiedzieć że ciągle „coś się w nim dzieje”. Swoje  spotkania mają tam różne grupy i stowarzyszenia działające przy parafii. Są to: Akcja Katolicka, Caritas, Ruch Światło – Życie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Chór Parafialny, orkiestra dęta, LSO, zespoły muzyczne. W domu parafialnym odbywają się również różnego rodzaju okolicznościowe spotkania i występy, takie jak: wieczór kolęd, spotkania opłatkowe, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Seniora, Dzień Matki. Dzieci i młodzież korzystają również ze stołów ping – pongowych, bilarda.
Opiekę nad całością sprawuje ks. proboszcz Tadeusz Celusta oraz pani Beata Janus, która koordynuje funkcjonowanie Domu Parafialnego na co dzień.