I Niedziela Wielkiego Postu

06.03.2022r.

"Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu, Kto się w opiekę oddał Najwyższemu i w cieniu Wszechmocnego mieszka, mówi do Pana:Ty jesteś moją ucieczką i twierdzą, Boże mój, któremu ufam"

W przyszłą niedzielę przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka
do puszek przed kościołem na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Natomiast w czwartek
od godz. 17.30 do 20.00.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, KSM zaprasza wszystkich
w na Drogę Krzyżową o godz. 19.00. W niedzielę Droga Krzyżowa o godz. 15.15, Gorzkie Żale o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę Drogę Krzyżową poprowadzi Orkiestra Parafialna – będzie to śpiewana Kalwaryjska
Droga Krzyżowa.

Od czwartku (10.03.2022r.) rozpoczyna się nowenna do św. Józefa.

Dziękujemy rodzinom z rejonów Łazy, Równica, Zasmolnicze oraz Bloku C i D za troskę materialną o nasz kościół w miesiącu lutym. W marcu o tę przysługę prosimy mieszkańców Kolonii.

Dziękujemy za 9 ofiar indywidualnych przekazanych tradycyjnie lub przelewem internetowym z ubiegłego tygodnia. Dziękujemy również za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę i Środę Popielcową do puszek na rzecz uchodźców z Ukrainy, których suma wyniosła 19 270.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane baranki i paschaliki – ofiara 7 zł.

Informujemy, że nasi lektorzy zdobyli w sobotę I miejsce w dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych etapach.

• we wtorek o godz. 19.30 i czwartek o godz. 19.00 całościowe próby chóru,
  • w środę o godz. 16.00 DSM,
  • w piątek o godz. 16.00 scholka, a o godz. 18.00 KSM.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: marcowy numer „Naszej Wiary” i „Gość Niedzielny” dostępne
w sklepiku, „Niedziela”, dwumiesięcznik „Głos Ojca Pio” a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności +Ludwika Rusnarczyk z Marcinkowic, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.00. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli

Poprzednia VIII Niedziela Zwykła