II Niedziela Zwykła

W czwartek rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25.01.2024r. Pamiętajmy o modlitwie w tej intencji.

W tym tygodniu wspominamy w środę św. Antoniego opata, w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara. W niedzielę przeżywamy Dzień Babci, a w przyszły poniedziałek Dzień Dziadka. W naszych modlitwach dla żywych prośmy o Boże Błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość wieczną.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie Caritas.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, natomiast w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

Dziękujemy za 17 ofiar indywidualnych przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie z ubiegłego tygodnia.

W miesiącu styczniu prosimy o pomoc w utrzymaniu porządku w kościele rodziny z rejonów: Klęczany Półrolek, Przyczka, Pierzwiączka, domy wzdłuż szosy oraz mieszkańców bloku B i domów przy Zespole Szkół.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie, za wspólną modlitwę i rozmowę. Dziękujemy także za ofiary złożone z tej okazji, które przeznaczone zostaną na różne cele w parafii i diecezji. Jeżeli ktoś by sobie życzył odwiedzin kapłana z błogosławieństwem, to można się indywidualnie umówić. Po wizycie duszpasterskiej zauważyliśmy, że nasza Parafia staje się coraz większa.

• poniedziałek 15.01. po Mszy św. wieczornej – Akcja Katolicka;
  • sobota o godz. 9:45 Aspiranci; o godz. 10:15 Ministranci i Lektorzy,
  • sobota o godz. 11:00 spotkanie DSM.

Parafia w Świniarsku zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Arka Noego, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia o godz. 16.00 w kościele w Świniarsku. Bilety w cenie 40 zł. do nabycia w zakrystii lub kancelarii parafialnej w Świniarsku. Można też rezerwować telefonicznie pod numerem podanym na plakacie, który znajduje się na stronie internetowej parafii. Dzieci do 14 lat mają wejście darmowe. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Jest już najnowszy numer „Nasza Wiara” „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Poprzednia Niedziela Chrztu Pańskiego