Przywitanie ks. Tadeusza Celusty 26.08.18r.

Czcigodny księże proboszczu!

W dniu dzisiejszym, jako wspólnota parafialna pragniemy serdecznie Ciebie powitać w naszej parafii, i życzyć błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha świętego oraz opieki Najświętszej Maryi Panny patronki naszej parafii. Życzymy Ci księże Proboszczu wytrwałości i odwagi w realizowaniu wyznaczonych celów. Niech nie zabraknie Ci ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty. Pojawiające się przeszkody niech będą pokonywane łagodnością Twego serca i z naszą pomocą. Powierzamy Ci naszą parafię i świątynie. Czuj się w niej gospodarzem. Księże Proboszczu, życzymy Ci wszelkiego dobra na długie lata pracy w naszej parafii, dużo zdrowia, pomyślności, byś czuł się dobrze w naszej społeczności- nie jako gość, ale domownik.

Niech nasza droga będzie wspólna, niech nasza modlitwa będzie pokorna,… Niech błogosławi Twej pracy Bóg. Szczęść Boże ! /T. Lis przew. Rady Parafialnej/