XX Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

• wtorek – św. Bernarda;
  • środa – św. Piusa X, pap.;
  • czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Królową;
  • sobota – św. Bartłomieja, Apostoła.

Zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, a w czwartek od 18.30 do 20.00.

W środę o 18.00 nowenna do MBNP.

Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne przekazane tradycyjnie lub przelewem internetowym z ubiegłego tygodnia, za wszelkie ofiary na potrzeby parafii. Dziękujemy Panu Markowi Wójsowi za odnowienie kapliczki Przemienienia Pańskiego i uprzątnięcie jej otoczenia.

Przypominamy, że w miesiącu sierpniu za troskę o nasz kościół odpowiedzialne są rodziny z osiedla Domy nad stacją. Prosimy o dalszą pomoc w tym względzie.

Jak co roku jest organizowana pielgrzymka na dożynki Jasnogórskie, które odbędą się w pierwszą niedzielę września. Dożynki Jasnogórskie to święto dziękczynienia rolników, kół gospodyń, pszczelarzy, myśliwych czy Arcybractwa Serca Pana Jezusa oraz wszystkich, którzy chcą podziękować Panu Bogu za błogosławieństwo. Zgłoszenia udziału w tej pielgrzymce przyjmujemy w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie, byśmy mogli wiedzieć jaki autokar zamówić. Im więcej będzie uczestników tym mniejszy będzie koszt przejazdu.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom odpoczywającym w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Poprzednia XIX Niedziela Zwykła