XXI Niedziela Zwykła

W tym tygodniu wspominamy:

• poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską;
  • wtorek – św. Monikę;
  • środa – św. Augustyna;
  • czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

W poniedziałek o godz. 18.00 w kaplicy dworskiej będzie sprawowana Msza św. Nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym o 18.00 i adoracji przed Mszą św.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla wszystkich szkół z terenu parafii odbędzie się w poniedziałek 02.09. o godz. 8.30. Zachęcamy szczególnie wszystkie dzieci i młodzież do przystąpienia do spowiedzi św. przed rozpoczęciem zajęć w szkołach. Spowiadamy codziennie przed i w trakcie nabożeństw w kościele.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a w czwartek od 18.30 do 20.00

Przypominamy że można jeszcze się zapisać na Dożynki Jasnogórskie do czwartku włącznie. Dożynki odbędą się w przyszłą niedzielę 1 września 2024 r. – jest jeszcze parę miejsc wolnych. Wyjazd z parkingu nad kościołem o godz. 5.00.

Ogłoszenia społeczne:

Sołtys Sołectwa Klęczany, Rada Sołecka oraz OSP Klęczany zapraszają w dniu 31 sierpnia 2024 roku na Piknik Rodzinny w miejscowości Klęczany. Piknik rozpocznie się o godzinie 15.00 –organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy.

Zachęcamy do nabywania prasy.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom odpoczywającym w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia XX Niedziela Zwykła