I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024 r.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień modlitwy, postu i solidarności
z misjonarzami. Z tej racji przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16.30, KSM zaś zaprasza wszystkich na Drogę Krzyżową o godz. 20.00.
W niedzielę Droga Krzyżowa o godz. 15.15, Gorzkie Żale o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę o 15.15 Drogę Krzyżową poprowadzi Caritas

W środę nowenna do MBNP. Po nowennie zebranie Caritas.

W czwartek obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła.

Od przyszłej niedzieli wolontariusze będą rozprowadzać baranki i paschaliki – ofiara 8 zł.

Dziękujemy za 5 ofiar indywidualnych przekazanych tradycyjnie lub przelewem internetowym z ubiegłego tygodnia. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary na nasze Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Spotkania: *poniedziałek o godz. 17.30 Akcja Katolicka;

Ogłoszenie społeczne:

Sądeccy rolnicy serdecznie zapraszają wszystkich na Mszę świętą w intencji polskiego rolnictwa. Można przyjechać zarówno traktorem jak i samochodem z flagami. Msza św. odbędzie się przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu w dniu 20.02.2024 (wtorek) o godz. 10.00, po Mszy św. przejazd traktorów do Nowego Sącza.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” dostępny
w sklepiku, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do domu Ojca śp.+ Andrzej Mróz. Wieczne odpoczywanie …

Poprzednia VI Niedziela Zwykła