II Niedziela Adwentu

4.12.2022r.

Za dni jego zakwitnie sprawiedliwość i wielki pokój, zanim księżyc zgaśnie.

Psalm 72

W przyszłą niedzielę po Prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

Zapraszamy każdego dnia do udziału w Mszach św. roratnich o godz. 6.30.

W tym tygodniu wspominamy we środę św. Ambrożego, natomiast w czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 17.00. W tym dniu nie ma Mszy św. roratniej, natomiast na mszę o 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej z rodzicami. Będzie wtedy miało miejsce uroczyste poświęcenie medalików lub krzyżyków, które będą pamiątką Pierwszej Komunii. Medalik lub krzyżyk zakupują rodzice we własnym zakresie.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a w czwartki po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

Dziękujemy za 7 ofiar indywidualnych z ubiegłego tygodnia. Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.

• wtorek i czwartek o 19.15 całościowe próby chóru;
  • piątek o godz. 19.00 KSM.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej – spotkanie Rady Duszpasterskiej w domu parafialnym.

W piątek o 19.30 w naszej parafii odbędzie się dekanalne spotkanie młodzieży „Boża rozkmina”: adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z konferencją dla młodzieży oraz mały poczęstunek w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii, zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania.

W sklepiku parafialnym i w zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne. Panie z Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają wigilijne świece: małe – ofiara 9 zł, duże – 24 zł. Dochód z uzbieranych ofiar będzie przeznaczony na cele dobroczynne.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest już „Nasza Wiara”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”. Do nabycia jest również kalendarz parafialny w cenie 12 zł.

Poprzednia <strong>I Niedziela Adwentu</strong>