II Niedziela Zwykła

15.01.2023 r.

Przychodzę, Boże, pełnić Twoją wolę.

– Psalm 40

We środę rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy o modlitwie w tej intencji.
W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO.

W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Antoniego opata, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszkę. W sobotę przeżywamy również Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. W naszych modlitwach dla żywych prośmy o Boże Błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość wieczną.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie Caritas.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, natomiast w czwartki po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

Dziękujemy za 21 ofiar indywidualnych przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie
z ubiegłego tygodnia.

Zakończyliśmy Msze św. kolędowe i wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie, za wspólną modlitwę i rozmowę, dziękujemy też tym wszystkim, którzy uczestniczyli w tzw. Mszach św. kolędowych. Dziękujemy także za ofiary złożone z tej okazji, które przeznaczone zostaną na różne cele w parafii i diecezji. Bóg zapłać.

• poniedziałek po Mszy św. wieczornej – LSO
  • wtorek i czwartek o 19:15 – chór
  • piątek o 19:00 KSM
  • przyszła niedziela po Mszy św. wieczornej – Rada Duszpasterska

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 11:30 zapraszamy wszystkie dzieci.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia <strong>Niedziela Chrztu Pańskiego</strong>