II Niedziela Zwykła

16.01.2022r.

"Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewaj Panu, ziemio cała. Śpiewajcie Panu, sławcie Jego imię."

– Psalm (Ps 23 (22)

We wtorek rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy o modlitwie w tej intencji.
W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić NIEDZIELĘ SŁOWA BOŻEGO.

W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Antoniego opata, w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek. św. Agnieszkę. W piątek przeżywamy również Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. W naszych modlitwach dla żywych prośmy o Boże Błogosławieństwo, a dla zmarłych o radość wieczną.

W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie spotkanie Caritas.

W tym tygodniu zapraszamy na Msze św. kolędowe mieszkańców z następujących rejonów kolędowych

• poniedziałek: Kolonia cz. I, II, III;
  • wtorek: Domy nad stacją strona lewa i strona prawa cz. I i II;
  • środa: Potoczkówka – całość;
  • czwartek Domy nad kościołem od Państwa Olszaków i Smajdorów;
  • piątek: Stacja i Grodzisko oraz Domy od p. Peciaków; sobota: Rdziostów Centrum od p. Zyzaków
    do p. Dudów
    oraz Brzeziny od. p. Szkaradków do Mrozów.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, natomiast w czwartki
od godz. 17.30 do godz. 20.00.

KSM przypomina i zaprasza wszystkich do domu parafialnego na dzisiejsze jasełka o  godz. 17.00.

Informujemy, że w czasie ferii zimowych dom parafialny będzie czynny od godz. 10.00 do godz. 14.00.

Dziękujemy za 9 ofiar indywidualnych przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie
z ubiegłego tygodnia.

• w sobotę po Mszy św. wieczorowej o godz. 17.30 Rada Parafialna.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: styczniowy numer „Naszej Wiary” oraz „Gość Niedzielny”
w cenie 8 zł – dostępne w sklepiku, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Komunikat:

Wszystkim Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli