Niedziela Chrztu Pańskiego

09.01.2022rr.

"Błogosław, duszo moja, Pana, Boże mój, Panie, Ty jesteś bardzo wielki! odziany w majestat i piękno, światłem okryty jak płaszczem."

Z dzisiejszą niedzielą kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, natomiast w czwartki
od godz. 17.30 do godz. 20.00.

W tym tygodniu zapraszamy na Msze św. kolędowe mieszkańców z następujących rejonów kolędowych – poniedziałek: Wężykówka, Domy pod Dębami i Dąbrówki; wtorek: Dżykowa i Stawiska; środa: Granica cz. I, Granica cz. II; czwartek: Jurczakówka cz. I i cz. II; piątek: Łazy, Równica i Zasmolnicze; sobota:
Dział
i Marcinkowice Centrum.

Przypominamy, że w miesiącu styczniu odpowiedzialne za sprzątanie kościoła są rodziny z rejonów:
Klęczany Półrolek, Przyczka, Pierzwiączka, Domy wzdłuż szosy, bloku B i domów przy Zespole Szkół. Prosimy
o dalszą pomoc w tym względzie.

Orkiestra i Chór przypominają i zapraszają wszystkich parafian na dzisiejszy koncert kolęd o godz. 14.00.

KSM naszej parafii zaprasza w przyszłą niedzielę (16.01.2022r.) wszystkich parafian na jasełka o godz. 17.00 do domu parafialnego.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na cele inwestycyjne i za 10 ofiar indywidualnych przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie z ubiegłego tygodnia.

• poniedziałek o godz. 17.45 w domu parafialnym rodzice dzieci pierwszokomunijnych,
  • poniedziałek o godz. 17.30 Akcja Katolicka,
  • środa o godz. 16.00 DSM.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: styczniowy numer „Naszej Wiary” – dostępny w sklepiku
oraz „Gość Niedzielny” od nowego roku w cenie 8 zł, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia II niedziela po Narodzeniu Pańskim