XII Niedziela Zwykła

23.06.2024 r.

1

W poniedziałek 24.06. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2

W sobotę obchodzimy uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów: Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 18.00. Składka z tego dnia jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego.

3

W sobotę 29 czerwca o 18.00 – Msza św. na zakończenie nabożeństw czerwcowych przy kapliczce NSPJ nad Smolnikiem i występ kapeli z Siekierczyny – Głos Beskidu.

4

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, natomiast w czwartek od godz. 18.30 do 20.00.

5

Ze względu na czas urlopów, wyjątkowo w nadchodzący piątek od 9.00, a nie w I piątek – udamy się do chorych z posługą kapłańską. Prosimy o poinformowanie chorych o zmianie terminu i zgłoszenie chorych w zakrystii.

6

Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne przekazane drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie.

7

Bardzo szybko zbliża się czas „Parafiady”, która odbędzie się 07.07. na placu przy Zespole Szkół im. W. Orkana. Wszystkich parafian bardzo serdecznie zapraszamy do udziału. Zaproście swoich krewnych, znajomych z bliska i daleka. Tradycyjnie zwracamy się z prośbą o pomoc w organizacji, prosimy o pomoc finansową, można ofiarować fanty na loterię. Będzie wiele różnych atrakcji dla wszystkich. Będzie to wspaniała okazja do spotkań, rozmów i dobrej zabawy.

8

Ogłoszenie społeczne.

  • Małopolskie Centrum Kultury Sokół zaprasza na trzeci koncert w ramach XII Sądeckiego Festiwalu Muzyki Organowej L’ARTE ORGANICA. Artysta z Niemiec Rolf Müller, zagra w najbliższy czwartek tj. 27 czerwca o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Niepokalanej utwory m.in.: Jana Sebastiana Bacha, Felixa Mendelssohna, czy Cẻsara Francka. Wstęp na wszystkie koncerty festiwalu jest bezpłatny.

9

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Niedziela”, dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli
i błogosławionego tygodnia

Poprzednia XI Niedziela Zwykła

Marcinkowice 3
33-393 Marcinkowice

Kancelaria Parafialna
czynna Wt. – Pt.:

wieczorem przez godzinę po Mszy św.

W sprawie pogrzebu i do chorego o każdej porze.

Strona Oficjalna Parafii

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Marcinkowicach

  • 177
  • 225 090
Witamy Online: 1 Gości

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Marcinkowicach © 2022. All Rights Reserved