XIX Niedziela Zwykła

07.08.2022r.

"Szczęśliwy naród wybrany przez Pana Sprawiedliwi, radośnie wołajcie na cześć Pana, prawym przystoi pieśń chwały. Błogosławiony lud, którego Pan jest Bogiem, naród, który On wybrał na dziedzictwo dla siebie."

W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

W tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Dominika, we wtorek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, w środę św. Wawrzyńca diakona i męczennika w czwartek św. Klarę.

Zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, a w czwartki od 18.30 do 20.00.

Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na sfinansowanie kosztów wymiany i montażu nagłośnienia w naszym kościele.

Dziękujemy za 2 ofiary indywidualne.

Ogłoszenie społeczne:

• Lokalna Grupa Działania „Korona Sądecka” zachęca do włączenia się w tworzenie lokalnej strategii rozwoju na lata 2023-2027. Szczegóły na stronie internetowej: www.lgdkoronasadecka.pl.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Nasza Wiara”, „Gość Niedzielny” dostępny w sklepiku a pod chórem „Niedziela”, „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom odpoczywającym w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia XVIII Niedziela Zwykła (Niedziela Synodalna)