XXI Niedziela Zwykła

21.08.2022r.

"Całemu światu głoście Ewangelię Chwalcie Pana, wszystkie narody, wysławiajcie Go, wszystkie ludy, bo potężna nad nami Jego łaska, a wierność Pana trwa na wieki. Całemu światu głoście Ewangelię"

W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę Królową, w środę św. Bartłomieja, w sobotę św. Monikę.

W piątek przeżywamy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. wieczorna będzie sprawowana
w Kaplicy Dworskiej o godz. 18.00. Z tej racji w tym dniu nie będzie Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym.

Zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, a w czwartki od 18.30 do 20.00.

Dziękujemy za 6 ofiar indywidualnych przekazanych tradycyjnie lub przelewem internetowym z ubiegłego tygodnia.

W środę 24.08.2022r. o godz. 17.00 rozpoczyna się odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu, który potrwa do 28.08.2022r. Szczegóły na plakacie w gablocie przy kościele.

Przypominamy, i zapraszamy dziś na do Domu Parafialnego na godz. 17.00 na promocję książki o naszej parafii: Pod Sercem Maryi. Koszt jednego egzemplarza wynosi 70 zł.

W miniony czwartek, zgodnie z tym co zapowiadaliśmy wcześniej, została nadana do Nikaragui do o. Gabriela Szewczyka przesyłka ze starym nagłośnieniem, które dotychczas służyło w naszym kościele.

Przypominamy, można jeszcze się zapisać na Dożynki Jasnogórskie, które odbędą się w niedzielę
04.09.2022r. Koszt przejazdu – 80 zł.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej „Gość Niedzielny” dostępny w sklepiku a pod chórem „Niedziela”, „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Zbigniew Pietrakiewicz z Marcinkowic, którego pogrzeb odbył się w sobotę. Rodzina zmarłego dziękuje wszystkim za udział w pogrzebie, zamówione Msze św. i przekazane wyrazy współczucia. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom odpoczywającym w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia XX Niedziela Zwykła