XXXI Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Jest to również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, z tej racji przy kościele będzie zorganizowana zbiórka do puszek.

W tym tygodniu wspominamy: w czwartek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek św. Leona papieża, w sobotę św. Marcina.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a w czwartki po Mszy św. wieczorowej do godz. 20.00.

W sobotę obchodzimy 105. r. odzyskania niepodległości. Zachęcamy wszystkich do modlitwy za Polskę – naszą Ojczyznę. W naszym kościele Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o godz. 10.00. Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach przedstawi krótki program artystyczny z okazji odzyskania niepodległości.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.

• DSM w poniedziałek o 17.00 i w sobotę o 11.00
  • wtorek i czwartek o godz. 19.00 całościowe próby chóru,
  • piątek o godz. 19.00 KSM. W tym tygodniu nie będzie spotkań LSO.

Zapraszamy uczniów klasy 8, przygotowujących się do bierzmowania we czwartek na Mszę świętą a po niej na spotkanie.

Dzisiaj, po Mszach świętych, młodzież z naszej parafii, włączając się w akcję „Polak z sercem” zbiera datki, jako wsparcie dla Polaków mieszkających na kresach wschodnich.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest już nowy listopadowy numer „Naszej Wiary”, „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Poprzednia XXX Niedziela Zwykła