XXXII Niedziela Zwykła

Czuwajcie i bądźcie gotowi, bo o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.

Przyszła niedziela jest przeżywana jako Światowy Dzień Ubogich. W tym dniu Panie z Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać „Chlebki Miłosierdzia”- ofiara 9 zł. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii kazania wygłosi ks. Marcin Gryzło – w-ce dyrektor Diecezjalnego Radia RDN. Po Mszach św. będzie można dobrowolną ofiarą do puszek wesprzeć remont i gruntowną modernizację Radia RDN.

W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W tym tygodniu wspominamy:

• w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,
  • w piątek św. Elżbietę Węgierską,
  • w sobotę bł. Karolinę Kózkównę.

W przyszłą niedzielę na godz. 11.30 zapraszamy na Mszę św. wszystkie dzieci naszej parafii.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a w czwartki po Mszy św. wieczorowej do godz. 20.00.

Dziękujemy za 5 ofiar indywidualnych z ubiegłego tygodnia, za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne i te złożone do puszek.

• poniedziałek o 18.00 – zebranie Akcji Katolickiej
  • wtorek i czwartek o 19.00 – całościowe próby chóru,
  • piątek o 19.00 –KSM.
  • sobota o 9:15 – Lektorzy; 9:45 – Aspiranci; 10:15 – Ministranci